Grupa Mojsiuk to jeden z największych w regionie pracodawców, który aktualnie zatrudnia prawie 500 osób w trzech oddziałach Koszalin, Szczecin, Gorzów Wlkp. Rodzinna firma działa od blisko 38 lat na rynku rozpoczynając funkcjonowanie od zakładu blacharsko-lakierniczego z 5 pracownikami. Dziś jest potentatem branży samochodowej, gdyż  to nie tylko salony i serwisy Mercedesa, Hondy i Peugeota  czego wizytówką są nowoczesne i przestronne salony i profesjonalnie wyposażone hale serwisowe, ale także największe iw tej części Polski, Centrum Blacharsko – Lakiernicze dla pojazdów osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Wszystko dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce jakości oraz zaangażowaniu całej rodziny w inwestycje, wiedzę i fachowość naszych pracowników.

Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską i szkołami ponadgimnazjalnymi w regionie. Uczniowie i studenci mają szansę zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii motoryzacyjnych i informatyczno-multimedialnych. Służą temu m.in. praktyki zawodowe z możliwością późniejszego zatrudnienia, organizowane cyklicznie wizyty zawodoznawcze na terenie zakładu, szkolenia i prezentacje nowoczesnego sprzętu oraz konkursy na temat firmy i stosowanych rozwiązań techniczno-technologicznych.

Grupa Mojsiuk zatrudnia najlepszych fachowców branży motoryzacyjnej począwszy od doradców finansowych, handlowych, serwisowych jak i wykwalifikowanych mechaników, blacharzy, lakierników. W autoryzowanych serwisach samochodowych i Centrum Blacharsko – Lakierniczym, wymagane jest  przygotowanie teoretyczne i praktyczne zaangażowanie.

Pracownicy wyjeżdżają na różnego rodzaju  szkolenia do centrali firm importerskich  w Warszawie
i zagranicą, gdzie zgodnie z wytycznymi producentów pozyskują najnowszą wiedzę i wracają
z certyfikatami danej marki które określają , że osoba pracuje zgodnie z najwyższymi standardami producenta. Szkolenia  zarówno dla pracowników kadry zarządzającej i kierowniczej jak i pracowników serwisu są stałym elementem podnoszenia jakości usług i dbania o wysokie standardy napraw  a przede wszystkim wpływa na podnoszenie osobistych kwalifikacji. 

W dzisiejszych czasach pracownik musi stale poszerzać swoją wiedzę., bo motoryzacja rozwija się dziś w niemal takim tempie jak informatyka. Grupa Mojsiuk stawia na rozwój pracowników i odpowiednio też ich motywuje poprzez ścieżkę kariery, pakiety medyczne i systemy bonusowe.

Zainteresowanych pracą w Grupie Mojsiuk zapraszamy do kontaktu z działem kadr pod numerem telefonu 94-34-77-350.


GRUPA MOJSIUK
Stare Bielice 128, 76-039 Biesiekierz
tel. 94 34 77 350
e-mail: praca@mojsiuk.pl