Espersen jest jednym z wiodących dostawców mrożonych produktów rybnych w branży FMCG dla największych europejskich sieci handlowych. Naszą obecną pozycję osiągnęliśmy dzięki wieloletniej, bliskiej współpracy z naszymi klientami, dla których jakość, odpowiedzialności i zrównoważone rybołówstwo stanowią najważniejsze wymagania. Dlatego Espersen jest dziś światowym liderem w produkcji filetów, ryb panierowanych, porcji specjalnych, porcji z ciastem francuskim oraz dań gotowych. Obejmujemy cały łańcuch wartości od filetowania, aż do gotowego produktu.
Espersen jest międzynarodową firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Danii, Polsce, Rosji, na Litwie i w Wietnamie. Naszym jasno wyznaczonym celem jest nieustanny wzrost poprzez wdrażanie innowacji oraz bliskie partnerstwo z naszymi klientami – oznacza to ciągłe podnoszenie wymagań dotyczących doskonalenia naszych produktów i procesów.

Dążymy do tego. Codziennie.
Naszym największym wyzwaniem w 2018 roku jest rozbudowa i rozwój   nowego zakładu w Koszalinie – Espersen Koszalin Sp. z o.o. ul.BoWiD 15, zakupionego we wrześniu 2017 od naszego partnera biznesowego  Royal Greenland.
 

Espersen Polska Sp. z o. o.
ul. Mieszka I 29
75-124 Koszalin
tel. 943 409 202
e-mail: praca@espersen.com
www.espersen.com