State Street Bank to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych – firma działa od 1792 roku i posiada 30 lokalizacji na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku. W naszych biurach w Krakowie i Gdańsku pracuje już ponad 4000 pracowników, którzy świadczą szereg usług z zakresu obsługi inwestycji finansowych.

Nasi pracownicy mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe, np. prywatną opiekę medyczną dla najbliższej rodziny, pracowniczy program oszczędnościowy, dofinansowanie przedszkola. Oferujemy pracę z widokiem na szybki rozwój osobisty i zawodowy, w przyjaznej atmosferze międzynarodowego środowiska.

Obecnie poszukujemy pracowników do ponad 22 departamentów,które zapewniają dla obszaru EMEA usługi takie jak: księgowość funduszy inwestycyjnych, obsługę instrumentów pochodnych, wycenę papierów wartościowych, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz administrację funduszami hedgingowymi. Ponadto rozwijają się zespoły w działach AML, HR, IT, Analiza Ryzyka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA WWW.PRACAZWIDOKIEM.PL

Wszystkie oferty w Polsce znajdziesz tutaj.

State Street Bank Polska
Al. Grunwaldzka 409
80-309 Gdańsk, Poland
tel. 48 585250000
www.pracazwidokiem.pl