Steico spółka z o.o. uruchomiła pierwszą w Polsce i jednocześnie najnowocześniejszą na świecie linię do produkcji drewna klejonego warstwowo LVL w Czarnej Wodzie. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ponad 1400 osób w dwóch zakładach w Czarnkowie i Czarnej Wodzi.

Steico spółka z o.o. jako  przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu daje duże  możliwościami rozwoju i szybkiego awansu. Wiele z osób, które dwa lata temu, zaraz po studiach, rozpoczęły pracę w związku z uruchomieniem produkcji, dzisiaj są już na stanowiskach kierowniczych.

Studentom oferujemy staże i praktyki. Poszukujemy  studentów  kształcących się w kierunkach związanych z obróbką drewna, takimi jak technologia drewna, technologia chemiczna oraz  automatyka i mechanika i budowa maszyn. Dla studentów spoza Czarnkowa i Czarnej Wody oferujemy bezpłatne zakwaterowanie.

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do kształcenia dualnego. Mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenia nabyte w współpracy z innymi uczelniami. Studenci jednocześnie uczą się oraz pracują u nas na części etatu zdobywając niezbędne doświadczenie praktyczne.

Steico spółka z o.o.
ul. Przemysłowa 2                                                                                                                                               
64-700 Czarnków                                                            
tel.+48 (0) 67 35 60 999                                                    
fax.+48 (0) 67 35 60 900                                                                                                 
e-mail: sekretariat@steico.pl
http://www.steico.com