17 marca 2016 roku, godziny 10.00 – 15.00, Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie  -  to najważniejszy czas i miejsce dla Twojej przyszłej kariery.

Niezależnie od tego czy już poszukujesz pracy, czy studiujesz i nie myślisz jeszcze o karierze zawodowej udział w targach pracy to obowiązkowy punkt planu zawodowego, którego celem jest zatrudnienie.Dlaczego nie może Ciebie zabraknąć na Targach?

  • Bo targi to także wymiana informacji o rynku pracy. Tu jak w soczewce skupia się cała siła przede wszystkim regionalnego potencjału zatrudnienia.
  • Odwiedzając targi dowiesz czy za 2-3 lata kiedy także Ty wejdziesz na rynek pracy będzie możliwość rozwijania swojej kariery zawodowej w tej czy innej branży.
  • Będziesz wiedział więcej od swoich rówieśników, którzy pozostali w domu jakie wymagania stawiają firmy przyszłym pracownikom i możesz już teraz podjąć decyzję co należy robić, aby po studiach mieć więcej możliwości zatrudnienia.
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza, którą posiądziesz uczestnicząc w imprezach towarzyszących, ciekawych prelekcjach, panelach i spotkaniach.

 

Oferta targów pracy  jest na tyle bogata, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie do tego wydarzenia. Tylko wtedy przyniesie ono wymierne korzyści. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoje cv, zapoznać się z planem wystawców umieszczonym na stronie targowej www.targipracy.koszalin.pl oraz prześledzić, który pracodawca poszukuje osób o podobnych do Twoich kompetencjach. Korzystaj w pełni - nie obawiaj się podejść i zapytać wystawców czego oczekują od przyszłych kandydatów do pracy.  Targi to jedyne miejsce gdzie bez stresu możesz zaprezentować swoja kandydaturę i nawiązać relacje z być może przyszłym pracodawcą.